Pimapen Ankara Üretim ve Montajı

Lo&Loud Cafe Zemin Kaplaması

Ankara Lo&Loud Cafe Zemin Kaplaması Uygulama Galerisi

Zemin Kaplaması

Çürümeyen ve kıymıklanmayan yapısı ile müşterilere daha güvenli ve temiz bir ortam sunan dış mekan yer döşeme ürünü Pimawood, Hatüpen Pencere Sistemleri tarafından Ankara’da bulunan Lo&Loud Cafe’nin zeminine uygulandı.

Lo&Loud Cafe Zemin Kaplaması
Lo&Loud Cafe Zemin Kaplaması
Lo&Loud Cafe Zemin Kaplaması
Lo&Loud Cafe Zemin Kaplaması

Pimawood Zemin Kaplama Uygulamaları

 • ACity Teras Zemin Kaplaması

  ACity Teras Zemin Kaplaması

  Hatüpen yaptığı çalışmayla ACity Outlet Center teras katına dış mekan yer döşemelerinde kullanılan Pimawood marka zemin kaplama ürününü uygulamıştır.

  Resim Galerisi
 • Anıttepe Cafe Zemin Döşemesi

  Anıttepe Cafe Zemin Döşemesi

  Darbelere karşı dayanıklı, nemden ve sudan etkilenmeyen bir malzeme olan Pimawood, Hatüpen tarafından Anıttepe Cafe zemin döşemesinde tercih edildi.

  Resim Galerisi
 • Lo&Loud Cafe Zemin Kaplaması

  Lo&Loud Cafe Zemin Kaplaması

  Çürümeyen ve kıymıklanmayan yapısıyla müşterilere daha güvenli ortam sunan dış mekan zemin kaplaması Pimawood, Lo&Loud Cafe zeminine uygulandı.

  Resim Galerisi
 • Mesa Plaza Yer Döşemesi

  Mesa Plaza Yer Döşemesi

  Uygulandığı mekanın havasına estetik ve kalite katan dış mekan yer döşemesi Pimawood Kompozit Deck, Hatüpen tarafından Mesa Plaza dış mekan zeminine döşenmiştir.

  Resim Galerisi
 • Ankara Tenis Kulübü Dış Mekan Zemin Kaplaması

  Ankara Tenis Kulübü

  Hatüpen Pencere Sistemleri tarafından Ankara Tenis Kulübü'ne, darbelere karşı dayanıklı dış mekan zemin kaplama ürünü Kompozit Deck Pimawood uygulandı.

  Resim Galerisi
 • Can Ata Bilge Bahçe Zemin Kaplaması

  Can Ata Bilge Bahçe Zemin Kaplaması

  Deck döşeme uygulamasında kullanılan Pimawood ile Can Ata Bilge Konutları'nın bahçe oturma gruplarının zemininde kullanıcılar için güvenli bir ortam yaratıldı.

  Resim Galerisi
 • Nevbahar Botanik Bahçe Yer Döşemesi

  Nevbahar Botanik Bahçe Yer Döşemesi

  Kaydırmayan yüzeyi ile yürüyüş yollarında tercih edilen Pimawood zemin kaplaması ile Nevbahar Botanik Konutları’nın bahçesi daha estetik bir havaya büründü.

  Resim Galerisi
 • Prekons Prefabrik Zemin Kaplaması

  Prekons Prefabrik Zemin Kaplaması

  Kolay montajı ve antibakteriyel özellikleri ile tercih edilen Kompozit Deck Pimawood zemin kaplaması, prefabrik yapıların zemin döşemelerinde de kullanılabilmektedir.

  Resim Galerisi
 • Bahçe Zemin Döşemesi

  Bahçe Zemin Döşemesi

  Yürüyüş yolları ve bahçelerde olduğu gibi verandalarda da Pimawood Ahşap Kompozit Deck rahatlıkla kullanılabilir, mekanlarınıza estetik bir hava katabilirsiniz.

  Resim Galerisi
 • Teras Zemin Döşemesi

  Teras Zemin Döşemesi

  Yürüyüş yolları ve bahçelerde olduğu gibi teraslarda da Pimawood Ahşap Kompozit Deck rahatlıkla kullanılabilir, mekanlarınıza estetik bir hava katabilirsiniz.

  Resim Galerisi
 • Türkiye Noterler Birliği Zemin Kaplaması

  Türkiye Noterler Birliği

  Türkiye Noterler Birliği'nde dış mekan ile bir bütünlük sağlayan Kompozit Deck Pimawood ile kullanıcılar için konforlu zemin kaplamasına sahip bir avlu oluşturulmuştur.

  Resim Galerisi
 • Veranda Yer Döşemesi

  Veranda Yer Döşemesi

  Yürüyüş yolları ve bahçelerde olduğu gibi verandalarda da Pimawood Ahşap Plastik Kompozit rahatlıkla kullanılabilir, mekanlarınıza estetik bir hava katabilirsiniz.

  Resim Galerisi
 • Veranda Zemin Döşemesi

  Veranda Zemin Döşemesi

  Darbelere karşı dayanıklı yapısı ve kıymıklanmama özelliği ile tercih edilen kompozit deck Pimawood, veranda zemin döşemelerinde de kullanılabilmektedir.

  Resim Galerisi
 • Yeni Zellanda Büyükelçilik Binası Teras Yer Döşemesi

  Yeni Zellanda Büyükelçilik Binası

  Teras zemin kaplamasında kullanılan, her türlü iklim şartlarına dayanıklılık gösteren Kompzit Deck Pimawood, Yeni Zellanda Büyükelçiliği’nin teras katına ayrı bir hava kattı.

  Resim Galerisi
 • Kompozit Deck Uygulaması

  Kompozit Deck Uygulaması

  Hatüpen Pencere Sistemleri tarafından Ankara’da bulunan bir villanın dış mekan zeminine kıymıklanma yapmayan Ahşap Kompozit Deck uygulaması Pimawood yapıldı.

  Resim Galerisi
 • Veranda Zemin Kaplama

  Veranda Zemin Kaplama

  Hatüpen Pencere Sistemleri tarafından Ankara’da bulunan bir villanın veranda zeminine kıymıklanma yapmayan Ahşap Kompozit Deck uygulaması Pimawood yapıldı.

  Resim Galerisi

MARKALARIMIZ

Ankara ve çevre illerde Pimapen kapı pencere modellerinin üretim ve montajını yapmanın yanısıra, Respilon Air Pencere Hava Filtresi, Sercair Hava Temizleyici ve SDS Pileli Sineklik ürünlerinin distribütörlüğünü yapmaktayız.

Pimapen Logo
Respilon Air Logo
Kemerli Pimapen
Sercair Hava Temizleyici Logo
Isıcam Sinerji 3+ Logo
Isıcam Konfor 3+ Logo
arrow-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram