Hatüpen Pencere Sistemleri A.Ş.

Birikimi 1984 yılından gelen, Ankara’nın ISO belgeli ilk Pimapen üreticisi Hatüpen Pencere Sistemleri A.Ş., ustalığını ve titiz işçiliğini Pimapen kalitesiyle bütünleştirerek, bugün Ankara’nın her köşesine uzanan hizmet ağı ile müşterileriyle buluşmaktadır.

Kurulduğu günden beri, koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef edinen firmamız, sistemli bir hizmet anlayışıyla bugünlere gelmiştir. Hedeflerine ulaşmak adına, profesyonel bir satış ve pazarlama ağı oluşturan, montaj elemanlarının ve diğer personelinin eğitimine büyük önem veren firmamız, aynı zamanda tüketiciyi bilgilendirmeyi de ön planda tutmaktadır.

Ankara, Ostim OSB’de 5.500 m2 kapalı alanda kurulu tesisimiz robot teknolojisi ile üretim yapıp, kalifiye personel ile çalışmaktadır. Tesisimizin üretim kapasitesi tek vardiyada günlük 500 m2, yıllık 150.000 m2 kapı-penceredir. Tesis, Ankara ve çevre illerine satış yaptığı gibi, proje bazında Avrupa ve Asya ülkelerine de ihracat yapmaktadır.

“Yerinde ve zamanında iş teslimi” ilkesiyle ürün ve hizmet portföyünü sürekli olarak zenginleştiren firmamız, 2007 yılında ISO-9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Uygunluk Belgesi ve 2009 yılında da ISO 14001:2005 Çevre Yönetim Sistem Belgesi’ni alarak yeniliklere ve gelişmelere açık olmak suretiyle her geçen gün ismini güçlendirmeye devam etmektedir.

Hatüpen Fabrika
Hatüpen Fabrika İdari Bölüm
Hatüpen Fabrika Üretim Bölümü
Hatüpen Fabrika Üretim Bölümü
Hatüpen Fabrika Robot Teknolojisi
Hatüpen Fabrika Robot Teknolojisi
Hatüpen Fabrika Robot Teknolojisi
Hatüpen Fabrika Showroom
Hatüpen Fabrika Showroom

Kalite ve Çevre Politikamız

Geçmişte olduğu gibi gelecekte de sektörde kalite önderi olabilmek

En iyi ürünü, en uygun fiyatla, zamanında ve istenen şekilde bayilerimize ve müşterilerimize teslim etmek

Bayilerimizin ve müşterilerimizin istekleri ve beklentileri doğrultusunda ürünler sunarak memnuniyetlerini arttırmak

Yeniliklere ve değişime açık bir firma olarak sektörün gelişimine katkıda bulunmak

Tedarikçimiz, çalışan personelimiz, bayimiz ve müşterimizin mutluluğunu sağlamak

Disiplinli, araştırmacı, çalışkan, bilgiyi paylaşan ve güler yüzlü bir ekiple iyi niyet, hüsnüniyet ve samimiyet ilkeleri içinde çalışmak

Tüm faaliyetlerimizde ulusal ve uluslararası standartlara, yasal mevzuat hükümlerine ve sektörümüzle ilgili diğer şartlara uymak

Kalite ve Çevre Yönetim Sistem şartlarına uyarak etkinliğini sürekli iyileştirmek ve kirliği önlemek

Çevre ve insan sağlığını tehlikeye atacak kadar hiçbir işin acele ve önemli olamayacağı ilkesiyle çevreyi, çalışanların sağlığı ve güvenliğini korumak

Sertifikalarımız

Hepsini Göster
Bahçe Yer Döşemesi
Bahçe Yer Döşemesi
Bahçe Yer Döşemesi

MARKALARIMIZ

Pimapen modellerinin üretim ve montajını yapmanın yanısıra, SDS Pileli Sineklik Sistemleri ve toplu işlerde de Sur Çelik Kapı ürünlerinin distribütörlüğünü yapmaktayız.

YUKARI