Pimapen Ankara Üretim ve Montajı
 1. Ana Sayfa
 2. /
 3. Projeler
 4. /
 5. Pimapen Uygulama Projeleri
 6. /
 7. Sarıtaş Seyirevleri Pimapen Uygulaması

Sarıtaş Seyirevleri Pimapen Uygulaması

Sarıtaş Seyirevleri Pimapen Kapı Pencere Uygulama Galerisi

Ankara Yenimahalle Pimapen Uygulaması

EBS Sarıtaş İnşaat'ın Ankara Yenimahalle'de inşa ettiği Sarıtaş Seyirevleri'nde 2 blok 66 dairenin Pimapen pencere ve kapı imalatı ve montajı Hatüpen tarafından gerçekleştirilmiştir.

Ankara Eryaman Pimapen: Sarıtaş Seyir Evleri

Pimapen PVC Pencere Uygulamaları

 • Ankara İncek Pimapen Uygulaması

  Atabilge İncek Konutları

  Fidanlar İnşaat, Atabilge Aka ve Can Ata Bilge Konutları’ndan sonra 5 Blok 700 daireden oluşan Atabilge İncek Konutları’nın Pimapen kapı pencere doğramalarında Hatüpen kalitesini seçti.

  Resim Galerisi
 • Ankara Batıkent Pimapen Uygulaması

  Nevadium Konutları

  Neva Prestij Yapı'nın Ankara Batıkent'te inşa ettiği Nevadium Konutları'nda 3 blok 764 dairenin Pimapen pencere ve kapı imalatı ve montajı Hatüpen tarafından gerçekleştirilmiştir.

  Resim Galerisi
 • Ankara Ovacık Pimapen Uygulaması

  Gümüş Şehir Evleri

  Gümüş İnşaat'ın Ankara Ovacık'ta inşa ettiği Gümüş Şehir Evleri'nde 4 blok 240 dairenin Pimapen pencere ve kapı imalatı ve montajı Hatüpen tarafından gerçekleştirilmiştir.

  Resim Galerisi
 • Ankara Çayyolu Pimapen Uygulaması

  Atabilge Aka Konutları

  Fidanlar İnşaat'ın Ankara Çayyolu'nda inşa ettiği Atabilge Aka Konutları'nda 7 blok 884 dairenin Pimapen pencere ve kapı imalatı ve montajı Hatüpen tarafından gerçekleştirilmiştir.

  Resim Galerisi
 • Ankara Çayyolu Pimapen Uygulaması

  Can Ata Bilge Konutları

  Fidanlar İnşaat'ın Ankara Çayyolu'nda inşa ettiği Can Ata Bilge Konutları'nda 9 blok 664 dairenin Pimapen pencere ve kapı imalatı ve montajı Hatüpen tarafından gerçekleştirilmiştir.

  Resim Galerisi
 • Ankara Yenimahalle Pimapen Uygulaması

  Nevbahar Botanik Konutları

  YDA İnşaat'ın Ankara Yenimahalle'de inşa ettiği Nevbahar Botanik Konutları'nda 13 blok 596 dairenin Pimapen pencere ve kapı imalatı ve montajı Hatüpen tarafından gerçekleştirilmiştir.

  Resim Galerisi
 • İstanbul Tuzla Pimapen Uygulaması

  Çınarlı Bahçe Konutları

  Mesa İnşaat'ın İstanbul Tuzla'da inşa ettiği Çınarlı Bahçe Konutları'nda 7 blok 476 dairenin Pimapen pencere ve kapı imalatı ve montajı Hatüpen tarafından gerçekleştirilmiştir.

  Resim Galerisi
 • Ankara Yaşamkent Pimapen Uygulaması

  Kılavuz Park Model Evleri

  Kılavuz Yapı'nın Ankara Yaşamkent'te inşa ettiği Kılavuz Park Model Evleri'nde 3 blok 68 dairenin Pimapen pencere ve kapı imalatı ve montajı Hatüpen tarafından gerçekleştirilmiştir.

  Resim Galerisi
 • Ankara Yaşamkent Pimapen Uygulaması

  Armonia Evleri

  Beyyapı İnşaat'ın Ankara Yaşamkent'te inşa ettiği Armonia Evleri'nde 2 blok 52 dairenin Pimapen pencere ve kapı imalatı ve montajı Hatüpen tarafından gerçekleştirilmiştir.

  Resim Galerisi
 • Ankara Yenimahalle Pimapen Uygulaması

  Ant Prestij Konutları

  Ant Grup İnşaat'ın Ankara Yenimahalle'de inşa ettiği Ant Prestij Konutları'nda 4 blok 184 dairenin Pimapen pencere ve kapı imalatı ve montajı Hatüpen tarafından gerçekleştirilmiştir.

  Resim Galerisi
 • Ankara Batıkent Pimapen Uygulaması

  ALC Zirve Life Konutları

  Mertim İnşaat'ın Ankara Batıkent'te inşa ettiği ALC Zirve Life Konutları'nda 3 blok 176 dairenin Pimapen pencere ve kapı imalatı ve montajı Hatüpen tarafından gerçekleştirilmiştir.

  Resim Galerisi
 • Ankara Batıkent Pimapen Uygulaması

  Okkalı Konutları

  Okkalı İnşaat'ın Ankara Batıkent'te inşa ettiği Okkalı Konutları'nda 3 blok 176 dairenin Pimapen pencere ve kapı imalatı ve montajı Hatüpen tarafından gerçekleştirilmiştir.

  Resim Galerisi
 • Ankara İncek Pimapen Uygulaması

  Turkuaz Evleri

  A4 İleri Ahşap Tek. ve Tic. A.Ş. tarafından İncek'te inşa edilen Turkuaz Evleri'nde 30 dubleks villanın Pimapen pencere ve kapı imalatı ve montajı Hatüpen tarafından gerçekleştirilmiştir.

  Resim Galerisi
 • Ankara Gölbaşı Pimapen Uygulaması

  Utkuköy Sitesi

  Ankara Gölbaşı'nda inşa edilen Utkuköy Konut Yapı Kooperatifi'nde 30 tripleks villanın Pimapen pencere ve kapı imalatı ve montajı Hatüpen tarafından gerçekleştirilmiştir.

  Resim Galerisi
 • Ankara Polatlı Pimapen Uygulaması

  Anatolya Evleri

  Ankara Polatlı'da inşa edilen Anatolya Evleri Konut Yapı Kooperatifi'nde 31 dubleks villanın Pimapen pencere ve kapı imalatı ve montajı Hatüpen tarafından gerçekleştirilmiştir.

  Resim Galerisi

MARKALARIMIZ

Ankara ve çevre illerde Pimapen kapı pencere modellerinin üretim ve montajını yapmanın yanısıra, Respilon Air Pencere Hava Filtresi, Sercair Hava Temizleyici ve SDS Pileli Sineklik ürünlerinin distribütörlüğünü yapmaktayız.

Pimapen Logo
Kemerli Pimapen
Sercair Hava Temizleyici Logo
Isıcam Konfor 3+
closearrow-upshopping-cartwhatsapp linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram